Remontujemy
Czerwony Spichlerz

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że podpisana została dziś umowa dotycząca przeprowadzenia prac przy adaptacji zabytkowego Spichlerza w Słupsku na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i turystyczne.

Wkrótce przechodzimy do realizacji “Projektu Przebudowy i Rozbudowy Czerwonego Spichlerza w Słupsku” przygotowanego przez Inwestprojekt.

O postępach i efektach prac będziemy informować na bieżąco. Zdjęcia z przebiegu remontu oglądać można na stronie.

Wykonawca:
Polska Inżynieria Artur Klejna

Informujemy, że prace remontowe przy Czerwonym Spichlerzu i prowadząca je firma POLSKA INŻYNIERIA Artur Klejna otrzymała wyróżnienie w konkursie „BUDUJ BEZPIECZNIE” orgaznizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Nagrodę wręczono w Ratuszu Głównego Miast Gdańska 17 listopada 2023 r.

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku serdecznie gratuluje laureatom i przyłącza się do pozytywnych opinii wobec firmy POLSKA INŻYNIERIA Artur Klejna.

Bardzo cieszymy się, że Czerwony Spichlerz już teraz jest przyjaznym miejscem i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie chętnie odwiedzany przez rzesze miłośników kultury.