Usługi dodatkowe

Wynajem pomieszczeń

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku informuje, że zasady wynajmu pomieszczeń w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (Zamek Książąt Pomorskich, Biały Spichlerz oraz Oddział Etnografii Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i Młynie Zamkowym w Słupsku) regulują: Zarządzenie Nr 58/2021 Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku z dnia 31.12.2021 r. w sprawie ustalenia cen opłat za wstęp do Muzeum oraz cen za usługi (do pobrania na stronie BIP).

Zgodnie z zarządzeniami, wynajmującymi mogą być zarówno osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. W celu wynajęcia Sali Rycerskiej, hallu, Sali Renesansowej w Zamku Książąt Pomorskich lub Sali Wernisażowej im. Barbary Zielińskiej w Białym Spichlerzu w Słupsku należy dokonać rezerwacji pod numerem telefonu: 59 842 40 81 wewn. 316 lub 320. W przypadku wynajmu sal konferencyjnych w Oddziale Etnografii Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i Młynie Zamkowym w Słupsku należy dokonać rezerwacji pod numerem telefonu: 59 832 48 97.

Następnie należy złożyć pisemny wniosek o wynajem pomieszczenia (do pobrania niżej). Wnioski można przesyłać pocztą na adres: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, ul. Dominikańska 5-9, 76-200 Słupsk; e-mailem na adres: muzeum@muzeum.slupsk.pl lub składać osobiście w sekretariacie Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku przy ul. Dominikańskiej (w budynku administracyjnym – Dworku, pokój nr 7, I piętro).

Odpłatność za wynajmowanie pomieszczeń muzealnych na imprezy wyłącznie o charakterze kulturalnym wynosi:

W Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku – Sala Rycerska, hall Zamku
za pierwszą godzinę 250,00 zł + 23% VAT, za każdą kolejną godzinę 125,00 zł + 23% VAT

W Białym Spichlerzu w Słupsku – Sala wernisażowa im. Barbary Zielińskiej
za pierwszą godzinę 350,00 zł + 23% VAT, za każdą kolejną godzinę 175,00 zł + 23% VAT