Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku z przyjemnością informuje, że po raz kolejny, tuż po otrzymaniu Nagrody Europejskiej Akademii Muzealnej, jego działalność została zauważona i doceniona – Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna rekomendowała nas wraz z dwoma innymi wydarzeniami z regionu do Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej.

Bardzo cieszymy się, że nasza obecność i działania przyczyniają się do pozytywnego postrzegania Słupska i Województwa Pomorskiego w całej Polsce, a największa na świecie kolekcja związana z Witkacym jest rozpoznawalnym w różnych zakątkach kraju wyróżnikiem naszego miasta.

Serdecznie zapraszamy do słupskiej siedziby i obu naszych oddziałów: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. U nas zawsze dużo się dzieje.

POT_logo

Więcej informacji na stronie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.