SŁUPSK

ul. Dominikańska 5-9
tel. 59 842 40 81

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-wtorek: nieczynne
Środa: 12:00-17:00
Czwartek-Niedziela: 10:00-17:00


 Image
 
MUZEUM POMORZA ŚRODKOWEGO W SŁUPSKU
UL.DOMINIKAŃSKA 5-9 76-200 SŁUPSK TEL., FAX(059): 842-40-81/2, 842-65-18
MUZEUM REJESTROWANE
Centrum Edukacyjne TECHNIK
oraz
Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
zapraszają
do wzięcia udziału w konkursie
Edukacja na starej fotografii”
Oglądanie starych fotografii jest jak powrót do przeszłości. Wróćmy zatem do wspomnień o beztroskich latach spędzanych w szkołach wśród znajomych i przyjaciół.
Jeżeli posiadają Państwo stare zdjęcia związane z edukacją, szkołą, uczniami, studentami i nauczycielami, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Mogą to być pamiątkowe fotografie klas i pojedynczych uczniów, zdjęcia z apeli, przedstawień, czynów społecznych i zajęć sportowych, zdjęcia budynków szkolnych, nauczycieli itp. pochodzące z dowolnego okresu, również współczesne (pamiętajmy, to my tworzymy historię!). Zdjęcia oraz w miarę możliwości ich krótki opis (kogo przedstawia zdjęcie, w jakich okolicznościach zostało wykonane, w jakiej szkole) prosimy przysyłać w formie skanów do 20 lipca 2012 r. na adres k.maciejewska@muzeum.slupsk.pl lub technik@technik.slupsk.pl z dopiskiem „konkurs fotograficzny”. Jest także możliwość wykonania skanów z odbitek na poczekaniu w Muzeum (zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.00)
Celem konkursu jest ukazanie „Życia szkoły” na przełomie dziesięcioleci, zatem wybrane fotografie zostaną zaprezentowane w formie galerii na Jarmarku Gryfitów w dniu 22 lipca i w formie galerii na stronie internetowej. Organizatorzy konkursu przewidzieli dla właścicieli najciekawszych zdjęć nagrody. Skany zostaną też zachowane przez Muzeum i wykorzystane podczas przyszłych wystaw.
Mieczysław Jaroszewicz
Dyrektor
Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku