Palmy wielkanocne – warsztaty

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane na warsztaty wielkanocne. Tematem zajęć będą palmy wielkanocne.

Uczestnicy poznają świąteczne zwyczaje związane z palmami, historię ich powstawania, dawne materiały wykorzystywane przy ich tworzeniu, a także ciekawostki z nimi związane.

Każda z osób, przy pomocy instruktora, wykona palmę, która po warsztatach stanie się jej własnością. Palmy będą tworzone z krepiny, taśmy florystycznej i drutu.

Zajęcia dla osób indywidualnych odbędą się w środę 29 marca 2023 roku o godz. 16:30 w Młynie Zamkowym.

Koszt uczestnictwa 16 zł/os. (w tym instruktor i materiały).

Warsztaty poprowadzi Joanna Rutkowska.
Uwaga – zmiana prowadzącego na Malwinę Świtaj.

Obowiązują zapisy.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia zajęć dla grup zorganizowanych w innych terminach.

Zapisy pod numerem telefonu 059 728 55 21 lub mejlowo j.rutkowska@muzeum.slupsk.pl