Środa-Niedziela: 10:00 - 16:00

Dział Kadr i Administracji Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku uprzejmie informuje, że zasady wynajmu pomieszczeń w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (Zamek Książąt Pomorskich oraz Oddział Etnografii Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i Młynie Zamkowym w Słupsku) reguluje Zarządzenie Nr 30/2014 Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku z dnia 20.10.2014 r.

Zgodnie z zarządzeniem, wnioskodawcami mogą być zarówno osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. W celu wynajęcia Sali Rycerskiej, hallu, Sali Renesansowej w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku należy dokonać rezerwacji pod numerem telefonu: 59 842 40 81 wew. 316 lub 320. W przypadku wynajmu sal konferencyjnych w Oddziale Etnografii Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie i Młynie Zamkowym w Słupsku należy dokonać rezerwacji pod numerem telefonu: 59 832 48 97. Następnie należy złożyć pisemny wniosek na wynajem pomieszczeń, stanowiący Załącznik Nr 2 do zarządzenia (do pobrania na stronie).

Wnioski można przesyłać pocztą na adres: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, ul. Dominikańska 5-9, 76-200 Słupsk; e-mailem: muzeum@muzeum.slupsk.pl lub składać osobiście w sekretariacie Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (w budynku administracyjnym - Dworku, pokój nr 7, I piętro).

Zarządzenie nr 30

Zasady odpłatności za wynajem - zał. nr 1