Poniedziałek - Wtorek: nieczynne
Środa - Niedziela: 10:00 - 16:00

Kierownik: Ewa Pawlukiewicz - wew. 320
kadry@muzeum.slupsk.pl

Współpracownicy: Lucyna Kais, Agnieszka Szpilewska, Karolina Drus, Wiesław Brzeski, Tadeusz Minta, Katarzyna Głowacka

Dział Kadr i Administracji:

• prowadzi działalność administracyjną w zakresie bieżącej organizacji pracy w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku,
  • prowadzi obsługę kadrową pracowników MPŚ,
  • prowadzi sprawy związane z zabezpieczeniem remontów bieżących oraz planowanych zamierzeń inwestycyjnych, jak również bieżącym zaopatrzeniem materiałowo-technicznym oraz gospodarką transportową, z zachowaniem procedury przewidzianej ustawą „Prawo zamówień publicznych” oraz ustawą „O finansach publicznych”,
  • prowadzi sprawy związane z ochroną informacji niejawnych oraz szkolenia z zakresu bhp i p.poż.,
  • prowadzi obsługę sekretariatu.

Pracownicy Działu Kadr i Administracji odpowiedzialni są za:

Tadeusz Minta
– Specjalista ds. inwestycji - wew. 316
inwestycje@muzeum.slupsk.pl

• przygotowanie inwestycji i remontów w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku z zachowaniem obowiązujących procedur w zakresie udzielania zamówień publicznych oraz obowiązujących przepisów ustawy Prawo budowlane.

Lucyna Kais
– Specjalista ds. administracyjnych - wew. 316
mpsadmin@muzeum.slupsk.pl

• prowadzenie spraw związanych ze sprawami kadrowymi i osobowymi pracowników, rozliczanie czasu pracy pracowników, sprawozdawczość z zakresu zatrudnienia.

Karolina Drus
– Specjalista ds. administracyjno-technicznych - wew. 316
administracja2@muzeum.slupsk.pl

• prowadzenie spraw związanych m.in. z zapewnieniem zaopatrzenia, rozliczaniem opłat za dzierżawy pomieszczeń, sprawozdawczość administracyjną, sporządzanie planów i sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych, gospodarkę paliwami, przygotowanie i przeprowadzenie postępowań w zakresie udzielenia zamówień publicznych.

Wiesław Brzeski
– Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych - wew. 316

• kierowanie wyodrębnioną, wyspecjalizowana komórką organizacyjną ds. ochrony informacji niejawnych w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz prowadzenie transportu.

Agnieszka Szpilewska
 – Specjalista ds. administracyjnych - wew. 300

• obsługa sekretariatu

Prosimy o kontakt w ww. sprawach z odpowiedzialnymi osobami.

Opracowała: E. Pawlukiewicz