W programie: Franciszek Schubert, Roman Statkowski, Franciszek Liszt oraz music of Chick Corea.

Wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego: Agata i Karolina Szewczyk, Aleksandra Barcikowska i Arkadiusz Cierniak oraz ceniony, słupski  pianista Konrad Orłowski.

Konrad Orłowski- polski pianista od dwudziestu lat mieszkający w Berlinie - koncertuje regularnie po europejskich krajach, m. in. Niemcy, Austria, Francja, Szwajcaria, Belgia, Wielka Brytania, w dużych i małych salach koncertowych oraz klubach jazzowych. Jest liderem formacji Konrad Orłowski Band, grającej w stylu muzyki funk, soul i fusion oraz projektu acoustic jazz-Konrad Orłowski Trio. W ciągu ostatnich kilku lat współpracował z takimi gwiazdami jazzowymi światowego formatu jak Urszula Dudziak, Ed Schuler, Jon Herington (gitarzysta Steely Dan ), Mike Russell, Queen Yahna, GaryWiggins. W latach 1998-2003 współpracował ze słynnym amerykańskim zespołem The Weather Girls, odbywając liczne trasy koncertowe. Komponuje również muzykę filmową.

Dodatkowo w holu Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku tylko tego dnia oglądać będzie można wystawę przygotowaną z okazji 150-lecia Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Wstęp wolny na koncert – mile widziana karma dla zwierząt