zaprasza

KIERMASZ WIELKANOCNY

do hallu Zamku Książąt Pomorskich

WSTĘP WOLNY

Muzealny Kiermasz Wielkanocny już od wielu lat cieszy się popularnością wśród słupszczan. Każdy, kto chce pomóc wielkanocnemu zajączkowi może tu kupić ręcznie wykonane drobiazgi - od dzierganych na szydełku kurczaczków po unikalną, autorską biżuterię. Wiosenną atmosferę przyniosą do domu pomysłowe ozdoby i stroiki, a także tradycyjnie haftowane obrusy. Gwarantujemy każdemu, że na kiermaszu znajdzie coś unikalnego, niepowtarzalnego, modnego, ekologicznego i bez metki „Made in China”. Zapowiedzieli się też  goście z Wilna, którzy mają przyjechać do nas z tradycyjnymi potrawami – jeśli tylko Dziadek Mróz pozwoli im do nas bezpiecznie dotrzeć.

Wszystkich zmarzniętych i spragnionych wiosny zapraszamy do wnętrz zamkowych, które już w ten weekend zazielenią się wielkanocną radością!

Kiermasz wielkanocny 2012 Muzeum w Słupsku