z  radością informuje,

że Biały Spichlerz

otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie Modernizacja Roku.

b_471_628_16777215_00_images_Modernizacja_roku_Muzeum_w_Supsku_rozdanie_nagrd.jpeg

Konkurs, odbywający się już od ponad dwudziestu lat, organizowany przez i dla środowiska branży budowlanej, służy docenieniu przedsięwzięć z zakresu modernizacji, remontów, renowacji i adaptacji. Liczba zgłaszanych obiektów sięga co roku prawie tysiąca.

Konkurs odbywa się pod patronatem m.in. Ministerstwa Infrastruktury i Ministerstwa Rozwoju, jak również np. Polskiej Izby Budownictwa i Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a patronat naukowy sprawuje kilkanaście uczelni polskich i europejskich  – co świadczy o jego randze i profesjonalności.

Głównym laureatem w kategorii „Zabytki” został tym razem zespół pojezuickich obiektów zabytkowych w Rawie Mazowieckiej. Serdecznie gratulujemy – obiekt jest naprawdę piękny i odrestaurowany z pieczołowitością. Tytuł „Modernizacji roku 2019” trafił we właściwe ręce.

Biały Spichlerz otrzymał jedyne wyróżnienie w kategorii „Zabytki”.

Wręczenie nagród odbyło się 23 września 2020 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Poniżej znajdą Państwo link do katalogu pokonkursowego, w którym można zobaczyć wszystkich laureatów (choć nie uczestników) tej edycji konkursu. Poziom nagrodzonych realizacji był bardzo wysoki!

Katalog pokonkursowy