ogłasza wielki konkurs
KULTURA Z KLASĄ
przeznaczony dla uczniów
szkół podstawowych i średnich
uczestniczących w muzealnych zajęciach edukacyjnych

Od poniedziałku, 21 października 2019 roku Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku będzie przyjmowało zgłoszenia do konkursu „Kultura z klasą”. Konkurs skierowany jest do grup składających się z uczniów szkół podstawowych lub średnich tj. klas szkolnych, grup świetlicowych, uczestników zajęć dodatkowych, np. szkolnych kół zainteresowań, drużyn harcerskich itp. oraz nieformalnych grup młodzieżowych wraz z opiekunem.

Głównym celem konkursu jest zachęcenie Grup do uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz przez jego oddziały: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach i Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. Zadanie polega na wzięciu udziału w jak największej ilości różnorakich muzealnych zajęć, za co będą przyznawane punkty. Konkurs będzie trwał do końca roku szkolnego 2019/20.

Do konkursu można zgłaszać Grupy przez cały okres trwania konkursu poprzez wypełnienie Karty Zgłoszenia zgodnie ze wzorem dostępnym na stronie internetowej www.muzeum.slupsk.pl. Zgłoszenie może zostać wypełnione przez opiekuna Grupy lub dyrektora placówki, którą reprezentują uczestnicy. Wypełnioną kartę należy przekazać do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku osobiście, drogą pocztową na adres: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku ul. Dominikańska 5-9, 76-200 Słupsk lub elektroniczną na adres: m.switaj@muzeum.slupsk.pl. Każda Grupa wysyła tylko jedno zgłoszenie.

Ogłoszenie wyników oraz rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 10.06.2020 roku.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody finansowe:
• I miejsce – 1000 zł
• II miejsce – 700 zł
• III miejsce – 500 zł
• Wyróżnienie – 200 zł

Regulamin konkursu oraz Karta Zgłoszenia dostępne są poniżej:

Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia