serdecznie zaprasza
na Jarmark Gryfitów
w każdą niedzielę lipca i sierpnia od 11.00 do 15.00
na Rynku Rybackim przed Spichlerzem Richtera

Słupskie spotkania z kulturą, historią i sztuką regionu
połączone z targiem rzeczy niezwykłych i ciekawych.

14 lipca 2019 roku
„Jarmark z Gminą Żukowo”

Zapraszamy na drugi w tym roku Jarmark Gryfitów.

Gośćmi Jarmarku organizowanego przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku będą przedstawiciele gminy Żukowo.

Uczestnicy jarmarku będą mogli zaopatrzyć się w regionalne produkty - wyroby artystyczne oraz produkty kulinarne przygotowane przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Żukowo.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie znajomości języka kaszubskiego, który będzie organizowany w trakcie wydarzenia.

Czas spędzony na Jarmarku uprzyjemniać poprzez oprawę muzyczną będą Zespół młodzieżowy "Czarodzieje z Kaszub " pod kierownictwem Pana Marka Teterycz, Zespół Familia z Sulmina oraz Pan Marek Sękowski.

Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

b_701_988_16777215_00_images_gallery_JARMARKIGRYFITOW_2019_Jarmark_Gryfitw_2019_plakat_ss.jpg