Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza na najbliższy Jarmark Gryfitów
pt. „SOK w środku lata”, gospodarzem którego będzie Słupski Ośrodek Kultury.

Wszystko co usłyszymy i zobaczymy w trakcie Jarmarku Gryfitów 7 sierpnia 2016 r. wiąże się z codzienną działalnością Słupskiego Ośrodka Kultury. Będzie Zumba Kids i Zumba dla Dorosłych prowadzona przez Olę Ciecholewską, będzie Słupska Grupa Taneczna Arabeska pracująca pod okiem Marzeny Piołunkowskiej, Harribo Crew – breakdancowa formacja prowadzona przez Pawła Kamińskiego, salsa z Martyną Girszewską, zaprezentują się także tancerze uczestniczący w warsztatach tańca towarzyskiego prowadzonych przez Monikę Jasiak.

Z Ośrodka Teatralnego RONDO zaprezentuje się grupa szczudlarzy i kuglarzy, prowadzona przez Macieja Sierosławskiego, zobaczymy też adeptki teatru tańca z grupy Enza, prowadzonej przez Gabrielę Keller-Janus. Solistki ze Studia Piosenki SOK uatrakcyjnią występy swoimi wokalnymi umiejętnościami.

Pracownia Ceramiczna SOK we współpracy z piekarnią znajdującą się przy ul. Jaracza zdradzi tajniki pieczenia zdrowego chleba, przeprowadzi również warsztaty rękodzieła artystycznego. Ola Ciecholewska zaprezentuje techniki tworzenia indonezyjskich batików. Członkowie Słupskiego Klubu Fotograficznego Fotoaktywni, współpracujący z SOK-iem od początku swego funkcjonowania, pokażą prace fotograficzne i opowiedzą o swoich działaniach. Pracownia Plastyczna pod kierunkiem Piotra Igora Salaty zaprezentuje prace z dwóch wystaw, natomiast Klub Plastyka im. St. Morawskiego, Stowarzyszenie Obszar Wrażliwości Artystycznej oraz parafia pw. św. Jacka w Słupsku pokażą obrazy i rzeźby z wystawy pt. „Tak zaczęła się Polska” powstałej z okazji Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.

Jak co tydzień, odwiedzić też będzie można stoiska z wyrobami rękodzielniczymi oraz starociami. Zapraszamy na Rynek Rybacki przy Spichlerzu Richtera już w najbliższą niedzielę, 7 sierpnia 2016 r. od godziny 11:00 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

DSC_6410.JPG
Jarmarki Gryfitów współfinansowane są przez Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

b_200_169_16777215_0_0_images_gallery_JARMARKIGRYFITOW_cer_logo-aktualne.jpg